Obsługa inwestycji w zakresie bezpieczeństwa przeciwpożarowego

W ramach kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych w zakresie bezpieczeństwa pożarowego oferujemy między innymi dostawę oraz montaż bram i drzwi przeciwpożarowych oraz klap oddymiających. Proponowane przez nas rozwiązania podnoszą bezpieczeństwo, a jednocześnie pozwalają na zachowanie optymalnej drożności ciągów komunikacyjnych.

Podstawowe zadania bram i drzwi przeciwpożarowych to zapobieganie rozprzestrzeniania ognia i umożliwienie przeprowadzenia sprawnej akcji ewakuacyjnej. Powinny one nie tylko spełniać wymagane prawem normy, ale też być w pełni funkcjonalne w trybie codziennej eksploatacji.

W naszej ofercie obsługi inwestycji w zakresie bezpieczeństwa PPOŻ znajdują się w szczególności takie elementy systemów przeciwpożarowych jak:

  • Drzwi przeciwpożarowe

    Niezwykle skuteczne drzwi ppoż z długą ognioodpornością znajdują zastosowanie zarówno w domach prywatnych, jak i w instytucjach raz obiektach użyteczności publicznej. W ofercie naszej firmy znajdują się produkty dostosowane do każdego rodzaju zastosowań, zarówno w wersjach jedno, jak i dwuskrzydłowych. Zależnie od miejsca docelowej instalacji proponujemy drzwi wykonane ze stali, aluminium lub drewna. Atrakcyjne wzornictwo oferowanych produktów pozwala na skuteczne połączenie cech użytkowych z walorami estetycznymi.

  • Klapy oddymiające

    Klapy oddymiające stanowią najważniejszy element grawitacyjnego systemu wentylacji. Działają samoczynnie, umożliwiając błyskawiczne odprowadzenie dymów oraz szkodliwych gazów poza bryłę budynku. Proponujemy systemy wykorzystujące sterowanie pneumatyczne lub elektryczne, co pozwala na personalizację doboru zależnie od potrzeb klienta i norm prawnych dotyczących obiektu. Oferowane klapy występują w wielu wariantach wykończeniowych, dostarczamy również rozwiązania indywidualne, których konstrukcję, kształt i rozmiar możemy dostosować do konkretnych potrzeb.

  • Bramy przeciwpożarowe

    Brama przeciwpożarowa stanowi optymalne rozwiązanie w przypadku konieczności zabezpieczenia przejść i przejazdów o dużych wymiarach. W zależności od potrzeb i warunków technicznych proponujemy bramy poziome jedno lub wieloskrzydłowe, przesuwne i rozsuwane, a także bramy pionowe roletowe i segmentowe. Bramy mogą być sterowane ręcznie lub automatycznie. Możliwa jest również integracja z systemami wykrywania i powiadamiania o pożarze.

Oferowane przez naszą firmę bramy przeciwpożarowe, drzwi przeciwpożarowe oraz klapy oddymiające posiadają wymagane atesty i są zgodne z obowiązującymi normami prawnymi. Dbając wysokie bezpieczeństwo, nie zapominamy jednak o estetyce i wszystkie produkty podlegają szerokiemu zakresowi personalizacji, zarówno w dziedzinie kolorystyki, jak i materiałów wykończeniowych.

Zaufani Partnerzy Niezapalnych